niedziela, 28 czerwca 2015

Sprawdź co mówią o Tobie Twoje piersi!

Wiesz, że kształt twoich piersi może zdradzić twój charakter? Dziś przygotowałam dla was taki mini test. A więc bluzki w górę i przed lustro! Sprawdź co mówią o tobie twoje piersi! :)


Piersi numer 1

Jesteś szczupła. Nerwus z ciebie. Lubisz szybki seks i potrafisz nieźle udawać i to nie tylko w łóżku.

Piersi numer 2

Jesteś ciepła kobietką-kokietką. Lubisz mężczyzn i łóżkowe igraszki.

Piersi numer 3

Bywasz chorobliwie zazdrosna, ale za to sex dla ciebie mógłby nie istnieć, nie lubisz się rozbierać i pokazywać nago mężczyznom.

Piersi numer 4

Uwielbiasz jeść, gotować, trudno ci się oprzeć, każdy facet będzie jadł ci z ręki. Masz w sobie wiele radości życia i lubisz sex.

Piersi numer 5

Jesteś niezależna i uparta, kochasz wolność, w uczuciach jesteś niestała.

Piersi numer 6

Jesteś świetna w łóżku, a jeśli się zakochasz - bardzo zaborcza - z każdego faceta potrafisz zrobić pantoflarza! ;)

Oczywiście do tego testu podejdźcie z przymrużeniem oka. Chociaż w ten sposób z kobiecych piersi czytają eksperci, to przecież każda z nas jest inna, a charakteru kobiety nie zdradzają tylko piersi ;)

POZDRAWIAM!

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

ż a ł o s n e

Prześlij komentarz

Kilka słów wstępu

Witam i przedstawiam mojego bloga, adresowanego do kobiet, ale i nie tylko, które pragną dowiedzieć się czegoś więcej w tematyce kobiecych piersi. Biust to nie bagatela lecz bardzo poważna sprawa! Odpowiednia dieta, pielęgnacja, stosowana profilaktyka, a nawet dobór odpowiedniej bielizny mogą sprawić nie tylko, że biust będzie pięknie się prezentował, ale również może nas uchronić przed zachorowaniem. Dzisiaj częstotliwość zachorowań na raka piersi jest tak duża, że aż zatrważająca. Dlatego bardzo ważna jest jak najszersza wiedza w tym temacie, by móc odpowiednio zapobiegać i przeciwdziałać. Stąd pomysł mój na tego bloga i kompleksowość potraktowania tematyki. A dlaczego Zdrowo-Fitterka? Będzie jak już mówiłam kompleksowo. Będzie o dietach i sposobach żywienia, o rodzajach biustów i doborze biustonosza, o ujędrnianiu i powiększaniu, o badaniach, ziołolecznictwie. Będzie po prostu zdrowo i kompleksowo.
Obsługiwane przez usługę Blogger.