czwartek, 18 września 2014

Porady babci Lodzi na biust – żeby było czym oddychać!

Dzisiaj postanowiłam przybliżyć Wam temat tego jak kiedyś kobiety radziły sobie z problemem małych piersi. Ponieważ kanon piękna zmienia się z czasem, a niegdyś funkcjonował im okazalszy tym lepiej, więc Panie musiały sobie jakoś radzić. Faktem jest, że można było stosować triki typu odpowiedni gorset, tak jak dzisiaj mamy push-upy. Ale były również i inne rady i sposoby i oto poniżej kilka zasłyszanych przeze mnie.

biust ujędrnianie powiększanie porady

Jeżeli trapi nas problem małych piersi warto zastanowić się nad przyczynami takiego stanu rzeczy. Niekiedy zdarza się, że jest to uwarunkowane predyspozycjami genetycznymi i budową naszego ciała. Ale możemy również, my kobiety z lekka pomóc naturze i udoskonalić to i owo. Znacie sposoby Waszych babć czy mam, bez sztucznej suplementacji, ingerencji chirurga itp…Kiedyś radzono sobie w inny sposób.

Babcia radzi przede wszystkim przytyć by mieć okazały biust. No bo przecież piersi to tkanka tłuszczowa, a im więcej zjemy i treściwiej tym bogaciej będziemy wyposażone. Pozwólcie, że zmodyfikuję radę, ponieważ nie bardzo mi pasuje przy okazji piersi, obrosnąć tłuszczem też na innych częściach ciała. Zatem radzę zracjonalizować odżywianie, włączyć do swojego menu produkty takie jak kasza gryczana i orzechy włoskie. Wprowadzić produkty bogate w witaminę B. Lecz przy witaminie B należy uważać, bo nie każdą z tej grupy można sobie przyjmować na własną rękę. Ale o tym w kolejnym poście.

biust ujędrnianie powiększanie porady sex
Druga rada to, uwaga,  unormowane życie intymne. Podobno im częściej uprawiamy seks tym okazalszy i jędrniejszy posiadamy biust. Nie należy również stosować prezerwatyw, ponieważ o spermę właśnie tutaj chodzi. Mhm…bo sperma to nie takie hop-siup. Sperma to substancja biologicznie czynna, która korzystnie wpływa na organizm kobiety. Zawiera w swym składzie witaminy, aminokwasy, prostaglandyny i inne.


Kolejna porada to masaż na biust. Ale zapewne o masażu każdy z nas już słyszał i ten sposób akurat wciąż jest popularny i stosowany. Przypomnę tylko, że masaż ujędrniający biust należy wykonywać ruchami okrężnymi, a kierunek wykonywania przebiega od ciała w kierunku sutków. Masaż najlepiej jest wykonywać w pozycji leżącej albo podczas prysznica dodatkowo włączając naprzemienny strumień wody: raz zimny a raz ciepły. Można również do masażu piersi użyć grubej rękawicy.
biust ujędrnianie powiększanie porady
No to by było na tyle. Jak usłyszę o innym sposobie, niegdyś stosowanym, by biust był okazalszy, jędrny i pięknie się prezentował, obiecuję wrócić do tematu.

Biust do przodu i przed siebie. Do następnego postu. :-* mua
2 komentarze:

Bloggerka pisze...

Babcia Lodzia mądrą babcią jest! :)

M. Kowalska pisze...

Babcie przeważnie są mądre...zwłaszcza Lodzie ;-)

Prześlij komentarz

Kilka słów wstępu

Witam i przedstawiam mojego bloga, adresowanego do kobiet, ale i nie tylko, które pragną dowiedzieć się czegoś więcej w tematyce kobiecych piersi. Biust to nie bagatela lecz bardzo poważna sprawa! Odpowiednia dieta, pielęgnacja, stosowana profilaktyka, a nawet dobór odpowiedniej bielizny mogą sprawić nie tylko, że biust będzie pięknie się prezentował, ale również może nas uchronić przed zachorowaniem. Dzisiaj częstotliwość zachorowań na raka piersi jest tak duża, że aż zatrważająca. Dlatego bardzo ważna jest jak najszersza wiedza w tym temacie, by móc odpowiednio zapobiegać i przeciwdziałać. Stąd pomysł mój na tego bloga i kompleksowość potraktowania tematyki. A dlaczego Zdrowo-Fitterka? Będzie jak już mówiłam kompleksowo. Będzie o dietach i sposobach żywienia, o rodzajach biustów i doborze biustonosza, o ujędrnianiu i powiększaniu, o badaniach, ziołolecznictwie. Będzie po prostu zdrowo i kompleksowo.
Obsługiwane przez usługę Blogger.