niedziela, 3 stycznia 2016

Co rozmiar piersi mówi o Tobie?

kobieta piękno

Czy to jaki rozmiar mają nasze piersi może mieć wpływ na to jakie jesteśmy?Definiować naszą osobowość, poziom IQ, upodobania kulinarne itp. Po części tak...chociaż z niektórymi teoriami mocno bym polemizowała. Bo czy to jakie mamy piersi świadczy o tym jakie jesteśmy? Czy słusznie faceci oceniając kobietę wystarczy, że spojrzą na jej biust...przecież to głupie...a jednak coś w tym trochę być musi...zobaczmy...
Zarówno mężczyźni jak i kobiety mają obsesję na punkcie piersi - fakt. Mężczyźni wolą kobiety z większymi piersiami, a Ci którzy mówią, że wolą małe kłamią!
Kobiety gdyby mogły wybierać to pewnie też wybrałyby większy rozmiar stanika. I z tym polemizować się nie da, a przynajmniej ja nie będę bo się z tym zgadzam.
Ale...drodzy czytelnicy...rozmiar biustu może świadczyć o czymś więcej niż tylko wygląd czy atrakcyjność dla obydwu płci...Piersi mówią również  o osobowości i stylu życia. I to są fakty zbadane przez naukowców. A po tych faktach bliżej poniżej.

Rozmiary biustonoszy stały się gorącym tematem w środowisku naukowym. Oto co rozmiar stanika mówi o tobie!

Większe piersi - niższe poczucie własnej wartości?
Wielkość piersi czy są małe, duże lub średniej wielkości, może mieć wpływ na zdrowie psychiczne kobiet? Mhm...Naukowcy twierdzą, że kobiety szczodrze obdarzone przez naturę wyglądają atrakcyjnie ale jest i tego druga strona medalu. Zbyt obfity biust może prowadzić do niemożności bycia aktywnym fizycznie oraz może niejednokrotnie prowadzić do przewlekłego bóli karku, ramion czy kręgosłupa. Z psychologicznego punktu widzenia większe cycki mogą również sprawiać, że kobiety czują się zawstydzone, ponieważ są one postrzegane przez społeczeństwo jako mniej inteligentne i bardziej wyuzdane. Czyli im większy biust tym obraz kobiety mniej inteligentnej. Może i mężczyźni, niektórzy, posiadają taką teorię, ale czy kobiety również? Ja nie. Bo przecież dl niektórych właśnie większy biust to wyższe poczucie pewności siebie, swojej atrakcyjności Zatem nie do końca zgadzam się z tą teorią.

Większe piersi - wyższe IQ
piersiW przeciwieństwie do popularnego przekonania o dużych piersiach kobiety rzeczywiście mają wyższą inteligencję niż te mniej obdarzone przez naturę. Uniwersytet w Chicago przeprowadził badania w tym zakresie i to zostało naukowo stwierdzone. Kobiety podzielono na pięć kategorii na podstawie ich pomiarów piersi: bardzo duże, duże, średnie, małe i wyjątkowo małych rozmiarów. Kobiety z ostatniej grupy posiadały niższe IQ od pozostałych. O mamo! To nie może być prawda...sądzę, że to zwykły przypadek. A wy?

To nie zostało jeszcze ustalone, ​​czy związek między rozmiarem piersi i inteligencją istnieje, ale jest podejrzenie, że ma to coś wspólnego z poziomem hormonów płciowych. Pomagają one określić rozmiar piersi. Ale żeby od razu wyższe IQ??? Co sądzicie?

Mniejsze piersi a picie kawy
Kobiety z mniejszym biustem mogą być postrzegane jako te lubiące pić kawę, spożywające trzy filiżanki dziennie lub więcej. Badania opublikowane w British Journal of Cancer informują, że trzy filiżanki kawy dziennie wystarczy, aby piersi znacznie zmniejszyły swój rozmiar. Naukowcy stwierdzili wyraźny związek między piciem kawy a mniejszymi piersiami. To akurat jest prawda. Mały biust mają kawoszki. Panie ograniczamy picie kawy, bo zbyt duże ich ilości niekorzystnie wpływają na nasz wygląd.


kobietaWiększe piersi - kobiety rodzicielki
Naukowo udowodniono, że kobiety z większym biustem są bardziej atrakcyjne dla mężczyzn pragnących założyć rodzinę i dorobić się potomstwa, ponieważ są postrzegane jako przyszłe matki zdolne wykarmić swoje potomstwo. Jaskiniowe to podejście w dzisiejszym wielkim świecie...mając pod ręką takie możliwości ale prymitywne instynkty pozostały w nas do dzisiaj.

Podsumowując...osobowość, inteligencję, charakter pokazuje się nie przez pokazanie piersi. To wychodzi samo!!!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Kilka słów wstępu

Witam i przedstawiam mojego bloga, adresowanego do kobiet, ale i nie tylko, które pragną dowiedzieć się czegoś więcej w tematyce kobiecych piersi. Biust to nie bagatela lecz bardzo poważna sprawa! Odpowiednia dieta, pielęgnacja, stosowana profilaktyka, a nawet dobór odpowiedniej bielizny mogą sprawić nie tylko, że biust będzie pięknie się prezentował, ale również może nas uchronić przed zachorowaniem. Dzisiaj częstotliwość zachorowań na raka piersi jest tak duża, że aż zatrważająca. Dlatego bardzo ważna jest jak najszersza wiedza w tym temacie, by móc odpowiednio zapobiegać i przeciwdziałać. Stąd pomysł mój na tego bloga i kompleksowość potraktowania tematyki. A dlaczego Zdrowo-Fitterka? Będzie jak już mówiłam kompleksowo. Będzie o dietach i sposobach żywienia, o rodzajach biustów i doborze biustonosza, o ujędrnianiu i powiększaniu, o badaniach, ziołolecznictwie. Będzie po prostu zdrowo i kompleksowo.
Obsługiwane przez usługę Blogger.